O objektu

Chcete strávit překrásné chvíle na chalupě v Jižních Čechách se zařízenou zahradou, společenskou místností s krbem, to vše zasazené v krásné lesnaté přírodě s rybníky a spoustou možností na výlety do okolí? Ano? Tak prosím čtěte dál.

 

Nabízíme Vám chalupu k pronájmu 20 km jihovýchodně od Tábora v  překrásném lesnatém terénu s rybníky.

Kompletně vybavená chalupa pro max. 8 osob s velkou, stylově zařízenou, společenskou místností s krbem a sezením, v první patře s 3 ložnicemi (4+2+2) a místností s barevnou televizí. V objektu jsou Vám k dispozici 2 koupelny s vanou, teplou vodou, splachovacím záchodem, plně vybavená kuchyňská linka se sporákem na PB a el. troubou, lednička s mrazákem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí.

K dispozici je u objektu oplocená velká zahrada se sezením, zahradním nábytkem, ohništěm a grilem. Pro malé děti je připravena houpačka a pískoviště. Parkování v objektu - na zahradě. Rybník s možností přírodního koupání je ve vzdálenosti 300 m od objektu. Les je od objektu vzdálen 70 m.  Lesy v okolí jsou ideální na houbaření a procházky. Ideální destinace chalupy pro turistické výlety pěšky, na kolech i po památkách. 

 

Při dlouhodobé nepřízni počasí slouží k vytápění objektu pouze krb ve společenské místnosti a jeden elektrický přenosný přímotop, což objekt předurčuje k provozu mimo zimní měsíce.

 

Vzdálenost od Prahy 98 km. Nejkratší pobyt v sezóně - 1 týden. Mimo sezonu možno i víkendové pobyty či zkrácené týdenní pobyty. Nutno vlastní povlečení. Energie se hradí dle skutečné spotřeby. Před odjezdem Vás čeká uvedení objektu do původního stavu jako při převzetí.

 

V objektu bude pro Vás připravena referenční složka, která bude obsahovat tipy na výlety do okolí, seznam kulturních akcí roku 2019, informace o okolních památkách a jiné zajímavé letáky, brožury a knížky,  které budete moci využít pro svou inspiraci.